Zavřít

Vysoká škola ekonomická v Praze – Fakulta managementu v Jindřichově Hradci

Kontakty na fakultu

Programy

Program Druh Forma Délka Kód
Management bakalářský prezenční, kombinovaná 3 roky
Procesní řízení bakalářský prezenční 3 roky
Management navazující magisterský prezenční, kombinovaná 2 roky

Podrobné informace o škole

Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta managementu

„Jsem nejmenší a nejmladší. Do všeho ale dávám poctivou dávku umu, trpělivosti a srdce. Budu tě podporovat všude a vždy, nebudu se tvářit, že neexistuješ. Mým domovem je malebné historické město Jindřichův Hradec uprostřed překrásné krajiny jižních Čech. Díky tomu všemu jsem se pro každého, kdo se se mnou setkal, stala domovem.“

Proč si mě zvolit?

  • Silná značka – Fakulta managementu je plnohodnotnou součástí Vysoké školy ekonomické v Praze, jedné z nejprestižnějších škol zaměřených na ekonomii, management a další obory. Kvalita celé školy se odráží nejen v žebříčku Eduniversal Awards, v němž se pravidelně umisťuje mezi třemi nejlepšími ekonomickými univerzitami ve střední a východní Evropě, ale také v zájmu zaměstnavatelů o její absolventy. Mít na diplomu logo VŠE je zkrátka výhra.
  • Špičkové vzdělání – studenti získávají bohaté znalosti v oboru, a to nejen v teorii, ale i v praxi. Studovat lze všechny tři stupně vysokoškolského studia – bakalářské, navazující magisterské a doktorské. Ty všechny lze navíc studovat jak v prezenční formě, tak ve formě kombinované, kterou ocení zejména ti, kteří chtějí kombinovat své pracovní závazky se studiem.
  • Každý je jedinečný – ke všem studentům se snaží fakulta držet individuální přístup. Nikdo se nestává pouhým číslem v systému, ke každému se přistupuje osobně s ohledem na jeho potřeby.
  • Důraz na praxi – díky dlouholeté snaze o propojení teorie s praxí mají studenti jedinečnou možnost v rámci studia získávat praktické poznatky a schopnosti při odborných praxích, během nichž se stávají součástí některé z partnerských organizací a mohou si tak na vlastní kůži vyzkoušet, jak moc se praxe liší od teorie.
  • Seberealizace – ta je důležitou součástí studia i života. Proto dává Fakulta managementu podporu, prostor a volnou ruku všem, kteří chtějí jakýmkoli způsobem rozvíjet své myšlenky, dovednosti a nápady, ať už v rámci některého ze studentských spolků či v rámci Univerzitního sportovního klubu.
  • Studium v zahraničí – neocenitelnou zkušeností pro všechny je možnost vycestovat na výměnný studijní pobyt na některé z více než 240 partnerských univerzit po celém světě. Každý, kdo se na svou vysněnou zahraniční vysokou školu dostane, získá navíc mimořádné finanční prostředky, které mu pomohou pokrýt část nákladů spojených se studiem v zahraničí.
  • Dechberoucí domov – domovské město fakulty, Jindřichův Hradec, dokáže uchvátit každého návštěvníka. Jeho historie dýchá na každém kroku a láká k objevování. Stejně tak vystavuje své krásy i příroda a okolní krajina České Kanady, která dokáže oslnit i pohltit.

„Ráda se seznámím s každým. A každému dokážu, že domov je na jihu. Jsem Fakulta managementu.“

logo
Jarošovská 1117, Jindřichův Hradec
tel.: 384 417 200
pr.fm@vse.cz
fm.vse.cz
Zobrazit více