Zavřít

Unicorn Vysoká škola s. r. o.

Kontakty na školu
Videa

Programy

Program Druh Forma Délka Kód
Softwarový vývoj bakalářský prezenční, kombinovaná, distanční 3,5 let B0613P140002
Software Development - EN bakalářský prezenční 3,5 let B0613P140003
Business Management bakalářský prezenční, kombinovaná, distanční 3,5 let B0413P050007
Business Management - EN bakalářský prezenční 3,5 let B0413P050008
Softwarové inženýrství a big data navazující magisterský prezenční 2,5 let N0613P140001
Aplikovaná ekonomie a analýza dat navazující magisterský prezenční 2,5 let N0311P050001

Podrobné informace o škole

Virtuální prohlídka školy

Jsme soukromá vysoká škola, která má studentům rozhodně co nabídnout. Díky tomu, že jsme součástí holdingu Unicorn, dokážeme využít bohaté zkušenosti s vývojem a provozem informačních systémů, a navíc si můžete být jistí, že vám budou veškeré informace podávány z první ruky. Zakládáme si na tom, aby u nás vyučovali kvalifikovaní a úspěšní odborníci, kteří se živí vývojem softwaru nebo řízením podniků. Díky tomu je celé studium orientováno prakticky. Záleží nám na tom, aby studenti dokázali nad problémy konstantně přemýšlet, a rozvíjeli tak kritické myšlení. Právě proto se budete podílet na reálných projektech a řešit reálné business požadavky zákazníků. Příkladem může být projekt, který je vytvářený pro CERN. Jedná se o produkční databázi pro vnitřní detektor experimentu ATLAS, jež bude kolem roku 2024 uvedena do provozu. Dalším podobným projektem naší školy je i vývoj softwaru pro Lawrence Berkeley National Laboratory. Díky tomu získáte nejen zkušenosti s prací na mezinárodní úrovni, ale i cenné kontakty. Každý student si navíc musí projít půlroční stáží, kterou je možné absolvovat v našich partnerských společnostech jako Unicorn, Microsoft, Pojišťovna VZP, KPMG, Komerční banka či Raiffeisenbank. Pro většinu studentů to znamená, že najdou uplatnění ještě v průběhu studia nebo těsně po něm, což je naší hlavní prioritou. Žádný absolvent neopouští Unicorn University bez práce. Studijní programy a plány vychází z aktuálních potřeb na trhu, a díky tomu vás dokonale připravíme na budoucí zaměstnání.

Bakalářské a magisterské programy aneb od cloudových aplikací přes business až po práci s daty

Nabízíme jak bakalářské, tak magisterské obory, a to nejen v IT oblasti, ale také v oblasti datové analýzy a businessu. Bakalářský program Softwarový vývoj vás naučí, co by měl kvalitní software obsahovat a jak se tvoří. Pokud vás zajímá spíše business, v našem bakalářském programu Business Management vás naučíme, jak rozjet vlastní podnikání či jak správně podnik řídit. V magisterském programu Softwarové inženýrství a Big Data se pro změnu naučíte navrhovat softwarovou architekturu robustních aplikací. A v neposlední řadě si v magisterském programu Aplikovaná ekonomie a analýza dat ukážeme, jak pracovat s daty a správně je interpretovat. Navíc je možné zapojit se do Double Degree programu, který souvisí se studiem v zahraničí. Díky němu můžete získat hned dva bakalářské tituly v rámci jednoho studia, a to český a zahraniční (Bc. & BA).

Pokud přemýšlíte o studiu, ale jste pracovně vytížení a nemáte možnost denně docházet do školy, nabízíme bakalářské programy, které je možné studovat nejen prezenčně a kombinovaně, ale nově teď i online včetně přijímacího řízení a závěrečných zkoušek. Je tedy možné studovat kdekoliv, kde je připojení k internetu. Navíc si studium můžete uzpůsobit podle svých časových možností.

Na digitální vzdělávání se zaměřujeme dlouhodobě, a proto jsou všechny studijní materiály také plně online a dostupné na kterémkoliv chytrém zařízení. Přednášky si tak můžete pouštět zpětně a celé učivo si jednoduše projít, ať už jste kdekoliv.

Naši absolventi pracují v České republice i v zahraničí a jsou to úspěšní podnikatelé a IT pracovníci. Velká část z nich se dokonce pouští do vlastního podnikání a zakládá svůj business již během studia. Díky studiu na Unicorn University se hned od prvního ročníku dostanete k reálným projektům, a to formou celosemestrálních prací, intenzivních workshopů a hackatonů. To vše pod dohledem zkušených odborníků z praxe. Zkrátka se postaráme o to, abyste studium neukončili s prázdným životopisem.

logo
V Kapslovně 2767/2, Praha 3
tel.: 221 400 886
info@unicornuniversity.net
www.unicornuniversity.net

 

module