Zavřít

Unicorn Vysoká škola s. r. o.

Kontakty na školu
Videa

Doplňující informace

Unicorn University – škola IT, datové analýzy a businessu nabízí všechny formy studia prezenční, kombinovanou i zcela online. Pravidelně pořádá online Dny otevřených dveří, kde se uchazeč dozví vše, co potřebuje vědět a může se na cokoli zeptat.
Zobrazit více

Programy

Program Druh Forma Délka Kód
Softwarový vývoj bakalářský prezenční, kombinovaná, distanční 3,5 let B0613P140002
Software Development - EN bakalářský prezenční, distanční 3,5 let B0613P140003
Business Management bakalářský prezenční, kombinovaná, distanční 3,5 let B0413P050007
Business Management - EN bakalářský prezenční 3,5 let B0413P050008
Softwarové inženýrství a big data navazující magisterský prezenční 2,5 let N0613P140001
Aplikovaná ekonomie a analýza dat navazující magisterský prezenční 2,5 let N0311P050001

Podrobné informace o škole

Unicorn Vysoká škola s. r. o.

Překročte tradiční hranice vzdělávání s Unicorn Vysokou školou. Pro úspěch v IT a businessu v dnešním digitálním světě, je výběr té správné vysoké školy klíčový. Unicorn Vysoká škola představuje vstupní bránu do epicentra této digitální revoluce a svým studentům má opravdu co nabídnout. Pro ty, kteří hledají vysokou školu, která poskytne nejen teoretické znalosti, ale také praktické nástroje k úspěchu v IT a businessu, je Unicorn Vysoká škola tou správnou volbou.

Soukromá Unicorn Vysoká škola vznikla v reakci na dynamický vývoj v oblasti informačních technologií a rostoucí poptávky po specialistech v IT a manažerských pozicích. Zatímco mnohé vysoké školy se zaměřují na předávání informací, Unicorn Vysoká škola staví na propojení teoretických znalostí s praxí. Studentům nabízí bakalářské a magisterské programy, které jsou navrženy tak, aby odpovídaly aktuálním potřebám trhu, ať už v oblasti softwarového vývoje, business managementu, aplikované ekonomie nebo softwarového inženýrství. Výuka probíhá i formou hackathonů, workshopů nebo spolupráce na reálných projektech, což studentům přináší cenné zkušenosti a zaručují, že neskončí studium s prázdným životopisem.

Studium odkudkoli

Na Unicorn Vysoké škole nepanuje běžná univerzitní atmosféra. Její filozofie odráží dynamiku moderního vzdělávání, kde je klíčová flexibilita. Vedle tradičních prezenčních a kombinovaných forem studia nabízí jako první škola u nás také studium plně online. To je ideální volba pro ty, kdo si nemohou dovolit pravidelné dojíždění do Prahy, potřebují skloubit studium s jinými aktivitami, či bydlí v zahraničí. Online, a navíc zdarma jsou dostupné také veškeré studijní materiály – od streamovaných přednášek po studijní skripta.

Osobní přístup ke studentům

Ruku v ruce s tím jde i osobní rozvoj. To, co Unicorn Vysokou školu odlišuje od ostatních, je schopnost vnímat každého studenta, poznat jeho osobní příběh, ambice a profesní cíle. „Každý vyučující se snaží vyjít vstříc,“ vyzdvihuje vrcholový sportovec a student Josef Hasman. Zároveň doplňuje, že původně měl podanou přihlášku na jinou školu. „Neumožnili mi skloubit školu a vrcholový sport i přesto, že mi to slíbili. Ještě ten den jsem volal na studijní na Unicorn Vysoké škole, kde mi milá paní pomohla s posláním přihlášky a vysvětlila vše, co jsem o škole a výuce potřeboval vědět,“ vzpomíná. Dnes oceňuje především kreativní výuku ve formě workshopů a hackathonů. „Není to jen o tom naučit se látku nazpaměť,“ dodává.

Od teorie k praktickým zkušenostem

Díky pevným vztahům s firmami jako Microsoft, KPMG, Unicorn, Kentico, Komerční banka Allianz a spoustu dalších, mají studenti možnost absolvovat povinné půlroční praxe v předních společnostech v Česku a pracovat na reálných projektech. S takovou přípravou není divu, že téměř 98 % studentů najde uplatnění ještě během studia. To je i případ absolventa Františka Raszyka, který v rámci studia získal praxi v Microsoftu, kde momentálně pracuje. Přiznává, že je jeho vysněnou firmou od chvíle, kdy dostal svůj první počítač. „Unicorn Vysoká škola vám nezaručí, že se uplatníte, že budete vést lidi nebo rovnou celou firmu. Dá vám k tomu ale potřebné vzdělání, nástroje, kontakty a pomocnou ruku,“ říká.

Unicorn Vysoká škola nabízí i jiné možnosti a příležitosti, které překračují hranice tradiční akademické půdy. Pokud někdo touží po zkušenostech za hranicemi České republiky, může využít program Erasmus+ a studovat nebo absolvovat pracovní stáž v zahraničí. Zajímavý je i Double Degree program, stáž ve švýcarském CERNu nebo studium jak v českém, tak anglickém jazyce.

To vše je možné si poslechnout přímo z první ruky, a to na online dnu otevřených dveří, který je pořádán pravidelně.

logo
V Kapslovně 2767/2, Praha 3
tel.: 221 400 886
info@unicornuniversity.net
www.unicornuniversity.net
module
Zobrazit více