Zavřít

Unicorn Vysoká škola s. r. o.

Kontakty na školu
Videa

Doplňující informace

Unicorn University – škola IT, datové analýzy a businessu nabízí všechny formy studia prezenční, kombinovanou i zcela online. Pravidelně pořádá online Dny otevřených dveří, kde se uchazeč dozví vše, co potřebuje vědět a může se na cokoliv zeptat.
Zobrazit více

Programy

Program Druh Forma Délka Kód
Softwarový vývoj bakalářský prezenční, kombinovaná, distanční 3,5 let B0613P140002
Software Development - EN bakalářský prezenční 3,5 let B0613P140003
Business Management bakalářský prezenční, kombinovaná, distanční 3,5 let B0413P050007
Business Management - EN bakalářský prezenční 3,5 let B0413P050008
Softwarové inženýrství a big data navazující magisterský prezenční 2,5 let N0613P140001
Aplikovaná ekonomie a analýza dat navazující magisterský prezenční 2,5 let N0311P050001

Podrobné informace o škole

Virtuální prohlídka školy

Unicorn Vysoká škola s. r. o.

Vysoká škola, která propojuje teorii s praxí. Soukromá vysoká škola Unicorn University se zaměřuje na IT, business a datovou analýzu a svým studentům má opravdu co nabídnout. Tato vysoká škola je součástí holdingu Unicorn, který v oblasti softwaru patří k lídrům na trhu, a to jak v Česku, tak v Evropě. Právě díky tomuto spojení se studenti Unicorn University už v začátcích studia dostávají k reálným projektům pro české i zahraniční klienty.

„Záleží nám na tom, aby studenti byli schopni nad problémy konstantně přemýšlet a rozvíjeli kritické myšlení. Proto jsou už od prvního ročníku zapojováni do projektů. Samozřejmě pod dohledem odborníků ať už z firmy Unicorn, nebo z našich partnerských společností,“ říká Marek Beránek, ředitel Unicorn University.

Příkladem takových projektů je třeba produkční databáze vytvářená pro CERN. Jedná se o databázi pro vnitřní detektor experimentu ATLAS, která bude uvedena do provozu v roce 2024. Dalším podobným projektem naší školy je i vývoj softwaru pro Lawrence Berkeley National Laboratory.

Praxe, která vám zaplatí školné

Právě praxe je to, co si studenti a absolventi na škole nejvíce pochvalují. Nejen, že jsou hodiny vedeny formou celosemestrálních projektů a hackatonů, ale navíc musí všichni povinně absolvovat půlroční stáž, kterou zaštiťuje firma Unicorn i další partnerské společnosti. Mezi ně patří například Microsoft, KPMG, Komerční banka, Allianz či Raiffeisen Bank. Pro většinu studentů to znamená, že najdou uplatnění ještě v průběhu studia nebo těsně po něm. „Naší prioritou je, aby žádný absolvent neopouštěl Unicorn University bez práce,“ dodává Beránek. Proto veškeré studijní programy a plány vychází z aktuálních potřeb na trhu a díky tomu studenty dokonale připraví na budoucí zaměstnání.

Vysoká škola nabízí jak bakalářské, tak magisterské programy, které je možné studovat prezenčně, kombinovaně a nově také online. Bakalářský program Softwarový vývoj vás naučí, co by měl kvalitní software obsahovat a jak se tvoří. Pokud vás zajímá spíše business, v programu Business Management se naučíte, jak rozjet vlastní podnikání či jak správně podnik řídit. V magisterském programu Softwarové inženýrství a Big Data se pro změnu naučíte navrhovat softwarovou architekturu robustních aplikací a v neposlední řadě se v magisterském programu Aplikovaná ekonomie a analýza dat dozvíte, jak pracovat s daty a jak je správně interpretovat. Navíc je možné zapojit se do Double Degree programu, který souvisí se studiem v zahraničí. Díky němu můžete získat hned dva bakalářské tituly v rámci jednoho studia, a to český a zahraniční (Bc. & BA).

Škola je také velmi pokroková, co se týká studijních materiálů, což se potvrdilo v minulém roce. Díky tomu, že jsou veškerá skripta a přednášky dostupné online, můžete si učivo jednoduše projít kdekoli a kdykoli. Pokud tedy hledáte vysokou školu, která propojuje teorii s praxí, Unicorn University vás kvalitně připraví, a ještě se postará o to, abyste školu neukončili s prázdným životopisem.

Pokud se chcete dozvědět více, škola pravidelně pořádá online Dny otevřených dveří.

logo

V Kapslovně 2767/2, Praha 3
tel.: 221 400 886
info@unicornuniversity.net
www.unicornuniversity.net

module