Unicorn College s. r. o.
Poštovní adresa: V Kapslovně 2767/2, 130 00 Praha 3
Telefon: 271 097 111
Fax: 221 400 114
Email: info@unicorncollege.cz
WWW: www.unicorncollege.cz
Zaměření školy: Ekonomické, Technické
Typ školy: Soukromá
Bezbariérový přístup: ano
IČ: 27169511

Fotogalerie:

nahoru

Podrobné informace o škole:

Unicorn College s. r. o.

Jak vybrat správnou vysokou školu a zajistit si bezproblémové uplatnění na pracovním trhu?

Statistiky HR agentur neúprosně ukazují na to, že na trhu je kritický nedostatek IT odborníků těsně následován nedostatkem kvalifikovaných pracovníků na manažerských pozicích, zejména v úrovni středního managementu firem.

Z druhé strany se můžeme dozvědět, že manažerské schopnosti, širší chápání ekonomických souvislostí, je něco, co nemůže nahradit ani čtvrtá průmyslová revoluce. A tak mohou být lidé, kteří dokáží používat informace v souvislostech či aplikované, bez obav o svá budoucí pracovní místa.

Ekonomické obory vysokých škol každý rok vypustí na trh práce tisíce absolventů. Tito absolventi jsou často obtížně využitelní a reálně musí začínat s nižší kvalifikací, než by odpovídala jejich papírovému vzdělání.

Jak si tedy vybrat školu, která vás připraví na budoucí praxi v zaměstnání? Bude vás bavit v průběhu studia, a ještě dá možnost do svého CV napsat něco atraktivního již v průběhu studia?

My v Unicorn College stavíme na třech pilířích:

  • Znalosti uplatnitelné v praxi
  • Chápání informací v souvislostech
  • Možnost atraktivní praxe a účast na reálných projektech v průběhu studia

Již od svého založení, před více než 11 lety, důsledně dbáme na aplikovatelnost nabytých znalostí v praxi a zároveň na maximální schopnost užívat moderní nástroje a principy pro práci. Ne náhodou realizují studenti různé aktivity (od workshopů až po seminární či bakalářské práce), které věrně simulují reálné situace v praxi.

Namísto biflování znalostí, které jsou běžně dostupné na internetu, klademe velký důraz na chápání souvislostí, na vnímání celé problematiky. Proto studenti připravují projekty již od počátečního zamyšlení nad business modelem, návratností investic nebo komunikací nutnou pro uvedení produktu či služby na trh.

Našim studentům nabízíme čtyři atraktivní bakalářské studijní obory

Dva určené především pro budoucí manažery a ekonomy. Pokud se chcete dozvědět víc, podívejte se na obor Ekonomika a management nebo Double Degree program International management realizovaného s partnerskou vysokou školou University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt.

Pro ty z vás, kteří uvažují o kariéře technického směru a o uplatnění od programátorů, přes analytiky až po SW architekty tu máme studijní obory Informační technologieManagement ICT projektů.

Jakékoli otázky ohledně studijních oborů, přijímacího řízení, školného i dalších věcí vám ochotně zodpoví kolegyně ze studijního oddělení a spoustu dalších informací najdete na stránkách www.unicorncollege.cz nebo na našem profilu na Facebooku.

Určitě sledujte termíny našich Dnů otevřených dveří. Právě tam totiž zjistíte i to, co se na web nevejde. Potkáte vyučující i studenty, budete se moci na cokoli zeptat, okusíte reálnou atmosféru dynamické a moderní soukromé vysoké školy. A až u nás budete, nezapomeňte se zeptat na pravidla pro poskytnutí prospěchových stipendií. Zjistíte tak, že u nás můžete studovat i zadarmo!

logo
V Kapslovně 2767/2, Praha 3
tel.: 271 097 111
info@unicorncollege.cz
www.unicorncollege.cz
module
nahoru

Programy:

Program Druh Forma Délka Kód
OboryEkonomika a management, EN bakalářský  prezenční, kombinovaná  3 roky B6208 
Ekonomika a management, EN  bakalářský  prezenční, kombinovaná  3 roky  
OborySystémové inženýrství a informatika, EN bakalářský  prezenční, kombinovaná  3 roky B6209 
Informační technologie, EN  bakalářský  prezenční, kombinovaná  3 roky  
Management ICT projektů, EN  bakalářský  prezenční, kombinovaná  3 roky  
Aplikovaná ekonomie a analýza dat navazující magisterský  prezenční  2,5 roku N0311P050001 
Softwarové inženýrství a big data navazující magisterský  prezenční  2,5 roku