Zavřít

Moravská vysoká škola Olomouc, o. p. s.

Kontakty na školu

Programy

Program Druh Forma Délka Kód
Obory Ekonomika a management bakalářský prezenční, kombinovaná 3 roky B6208
Podniková ekonomika a management bakalářský prezenční, kombinovaná 3 roky
Systémové inženýrství a informatika bakalářský prezenční 3 roky B6209
Ekonomika a management navazující magisterský prezenční, kombinovaná 2 roky N6208

Podrobné informace o škole

MVŠO je mladá vysoká škola, která nabízí studentům maximum praktických dovedností a znalostí. Jako vůbec první vysoká škola v ČR získala MVŠO profesně zaměřenou prezenční i kombinovanou akreditaci, která umožňuje zapojování odborníků z praxe do výuky. Svým studentům zprostředkovává MVŠO například i zajímavé pracovní stáže, díky kterým jsou budoucí absolventi připraveni na vstup do reálného pracovního prostředí.

Bakalářské studium je na MVŠO realizováno ve dvou studijních programech, kterými jsou „Ekonomika a management“ a „Systémové inženýrství a informatika“. V navazujícím magisterském studiu lze získat titul Ing. ve studijním programu „Ekonomika a management“.

Formy studia

MVŠO nabízí možnost studia v prezenční i kombinované formě studia, která umožňuje rozvíjet své dovednosti například i lidem, kteří jsou již vázáni v pracovním poměru, podnikají nebo jsou na rodičovské dovolené.

V prezenční i kombinované formě nabízí MVŠO svým studentům:

  • Profesně zaměřené studijní programy propojující teorii s praxí
  • Řešení případových studií a reálných projektů ve spolupráci s firmami
  • Online studijní materiály
  • Špičkové technické zázemí a příjemné prostředí pro studium a studentský život
  • Osobní a individualizovaný přístup

Digitální vzdělávání

Moravská vysoká škola Olomouc drží krok s dobou a nebojí se digitalizace. Díky online studijním oporám, které jsou umístěny na vzdělávacím portálu edulam.cz je studentům zajištěn maximální komfort a snadná dostupnost studijních materiálů odkudkoli.

Campus

MVŠO sídlí v moderním BEA campusu Olomouc. Ten nabízí studentům špičkové technické vybavení. Jeho nedílnou součástí je i InfoHUB, moderní prostor, ve kterém se snoubí tradiční knihovna a coworkingové centrum, které poskytuje studentům příležitost k přípravě skupinových projektů či jim dává možnost setkávat se s akademiky či odborníky z praxe.

Příležitosti pro nejlepší!

MVŠO se snaží motivovat své studenty, aby dosahovali skvělých studijních výsledků. Ti nejlepší studenti tak mají možnost získat prospěchové či mimořádné stipendium. Moravská vysoká škola Olomouc talentovaným studentům nabízí rovněž příležitost osobního rozvoje v rámci pomocné vědecké práce. Ve spolupráci s akademiky (a pod jejich odborným vedením) se tak mohou studenti podílet na přípravě vědeckých studií, konferencí či vzniku publikací.

Spolupráce s firmami

MVŠO se dlouhodobě pyšní vysokou uplatnitelností absolventů na trhu práce. Ta je zajištěna především díky Poradenskému a kariérovému centru, které se studenty řeší jejich pracovní zájmy a motivace. Díky spolupráci s více než 120 firmami lze studentům nabídnout bohaté možnosti stáží či je zapojit do trainee programů, díky kterým získají cenné zkušenosti a často i pracovní uplatnění již při studiu. Odborníci z firem také přicházejí do výuky a podávají studentům skutečně užitečné vědomosti ozkoušené reálnými pracovními projekty. V rámci seminárních a diplomových prací jim pak umožňují se do těchto projektů osobně zapojit a zažit pracovní realitu na vlastní kůži.

Zahraniční zkušenosti

Moravská vysoká škola Olomouc se snaží intenzivně čerpat podněty ze zahraničí. O tom svědčí rozvinutá spolupráce s více než třiceti zahraničními univerzitami, mezi kterými nalezneme například i renomovanou Theresianische Militärakademii, belgickou Hasselt University či Petrohradskou státní univerzitu. Ta se řadí dle kvality vzdělání mezi padesát nejprestižnějších univerzit na světě.

Díky zahraniční spolupráci MVŠO nabízí svým studentům bohatou nabídku zahraničních pobytů v rámci programu Erasmus+. A i pro ty, kteří nemohou do zahraničí vycestovat, připravuje řadu projektů s vyučujícími i studenty z partnerských vysokých škol. Mezinárodní zkušenost tak na MVŠO může získat opravdu každý.

Moravská vysoká škola Olomouc, o. p. s.
tř. Kosmonautů 1288/1, 779 00 Olomouc
tel.: 587 332 311
e-mail: mvso@mvso.cz
mvso.cz
Zobrazit více