Zavřít

Hotelová škola Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie Jeseník

Kontakty na školu

Dny otevřených dveří

DOD: listopad–prosinec 2020, upřesnění na webových stránkách školy. PZ – povinná, státní z MAT a CJL. Možnost dálkového studia Hotelnictví (5 let). Úspěšnost žáků o studium na VŠ 90 %. Roční náklady na pomůcky 5 000 Kč. Nabídka zahraničních stáží – Finsko, Litva, Řecko, Skotsko, Francie – roční pomaturitní stáž. Účast v projektech – Erasmus+. Hotelnictví 2 cizí jazyky, Obchodní akademie 3 cizí jazyky (výběr z AJ, NJ, RJ, FJ, jako jediná škola v Olomouckém kraji vyučujeme polský jazyk). Účast v tuzemských i mezinárodních soutěžích – barmanské a baristické. Kurzy Hotelnictví – sommelierský, barmanský, baristický, carvingu, relaxačních technik a animátor volného času, olympiády v cizích jazycích, Obchodní akademie – státní zkouška z psaní na klávesnici, mistrovství republiky v grafických disciplínách.
Zobrazit více
  • Cizí jazyky AJ, FJ, NJ, PJ, RJ
  • Ubytování 2000  Kč/měsíc
  • Stravování 600 Kč/měsíc

Obory a zaměření

Obor, zaměření, kód oboru KKOV Ukončení
studia
Přijmou
2021/22
Přihl./přij.
2020/21
Přijímací
zkoušky
PLP OZP
Obchodní akademie (Obchodní akademie se zaměřením na zahraniční obchod) 63-41-M/02 Maturitní zkouška4 roky 30 30/18 ČJ,M NE NE
Hotelnictví (Hotelnictví a cestovní ruch) 65-42-M/01 Maturitní zkouška4 roky 60 51/27 ČJ,M ANO NE
Dálkové studium:
Hotelnictví; Dálková; DZŠ 65-42-M/01 Maturitní zkouška5 let 15 0/0 ČJ,M NE ANO

Podrobné informace o škole

Hotelová škola Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie, Jeseník

Škola se svými vzdělávacími programy Hotelnictví a cestovní ruchObchodní akademie se zaměřením na zahraniční obchod klade důraz na kvalitní jazykovou přípravu (výběr z pěti světových jazyků – AJ, NJ, PJ, RJ, FJ), vzdělávání s možností pokračování v dalším studiu na vysokých školách nebo rovnou uplatnění v praxi. Každoročně také absolventi školy využívají možnosti ročního pomaturitního studia v partnerské škole ve francouzském Bar-le-Duc. Pro studenty máme širokou nabídku odborných kurzů a zapojení do přeshraničních programů Erasmus+ a Interreg (certifikované barmanské, sommelierské a baristické vzdělávací kurzy, státní zkoušku v psaní na klávesnici, účastníme se celostátních odborných a jazykových soutěží). Absolventi oboru Hotelnictví se uplatní v široké oblasti služeb, cestovního ruchu, hotelového průmyslu a v činnostech obchodně podnikatelských. Absolventi oboru Obchodní akademie se uplatní zejména ve skupině povolání zaměřených na výkon ekonomických, administrativních a obchodně podnikatelských činností v podnicích a organizacích jak domácích, tak i zahraničních.

logo
Dukelská 680/7, Jeseník
tel.: 584 412 924
info@hotelovkajes.cz
www.hotelovkajes.cz

module

module

Zobrazit více