Zavřít

Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií, s. r. o.

Kontakty na školu

Dny otevřených dveří

DOD: pá a so 6. a 7. 11. 2020 vždy 9:00–17:00 hod. Obor Multimediální tvorba se dělí na tři zaměření – Mediální tvorba, Multimédia a digitální design, Vývoj počítačových her a multimediálních aplikací. Žáci školy mohou získat prospěchové nebo sociální stipendium. Absolventi všech tří zaměření mají dobré uplatnění na trhu práce. Pro uchazeče pořádáme přípravné kurzy k TZ. Ubytování je možné v DM při SPŠ polytechnické v centru Zlína.
Zobrazit více
 • Cizí jazyky AJ
 • Ubytování Neuvedeno
 • Stravování 1200 Kč/měsíc

Obory a zaměření

Obor, zaměření, kód oboru KKOV Ukončení
studia
Přijmou
2021/22
Přihl./přij.
2020/21
Přijímací
zkoušky
PLP OZP
Multimediální tvorba 82-41-M/17 Maturitní zkouška4 roky 40 132/48 DZ,TZ,VZ NE ANO
Školné: 20 000 Kč

Podrobné informace o škole

Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií, s. r. o.

Jsme střední škola, která pružně reaguje na technologický pokrok v oblasti počítačů, audiovize a nových médií. Upřednostňujeme individuální přístup ke studentům, snažíme se vytvořit rodinnou atmosféru a příjemné kreativní prostředí. Výuka probíhá v budově původních filmových ateliérů ve Zlíně, kde pracovali i Karel Zeman a Hermína Týrlová.

Studium v oboru Multimediální tvorba je zakončeno maturitní zkouškou a dělí se na tři zaměření:

 • Mediální tvorba – specializuje se na filmovou výrobu, reportážní činnost, produkci, reklamní spoty, kameru, scenáristiku, uměleckou fotografii apod.
 • Multimédia a digitální design – zaměřuje se především na počítačovou grafiku, kreativní design webových stránek, Adobe Photoshop, Illustrator a InDesign, 2D a 3D animaci atd.
 • Vývoj počítačových her a multimediálních aplikací – orientuje se zejména na vývoj webových, desktopových a mobilních aplikací, 2D a 3D počítačových her s možnostmi využití virtuální reality, a to vše za pomoci moderních programovacích jazyků jako např. C#, Java, PHP.

Výhody studia v naší škole

 • Výuku odborných předmětů vedou profesionálové z praxe.
 • Samozřejmostí je náš neustálý technický a personální rozvoj, rychlá reakce na zavádění nových trendů, realizace workshopů.
 • Uplatnění mají naši studenti jisté. Podle odborných průzkumů najdou absolventi všech tří zaměření okamžitě zaměstnání nejen v rámci České republiky, ale takřka celého světa.
 • Na naši školu lze snadno vysokoškolsky navázat. Spolupracujeme s UTB, Masarykovou univerzitou a dalšími vysokými školami. Někteří pedagogové přednášejí na těchto univerzitách a systematicky připravují naše žáky na studium VŠ.
 • Výuka je propojena s praxí. Ve všech zaměřeních máme navázány partnerské vztahy s firmami, kde absolvují naši studenti praxi a v rámci různých projektů rozvíjejí získané dovednosti z oboru.
 • Při tvorbě multimediálních projektů spolupracují žáci všech zaměření v týmech. Již od počátku studia tak mají možnost naučit se týmové dynamice, vzájemné kooperaci a pochopení pro potřeby ostatních profesí v týmu.
logo
Filmová 174, Zlín
tel.: 725 878 303
info@creativehill.cz
www.creativehill.cz
Zobrazit více