Zavřít

OPEN GATE – gymnázium a základní škola, s. r. o.

OPEN GATE – gymnázium a základní škola, s. r. o.

Dny otevřených dveří

Doplňující informace

Osmileté gymnázium Open Gate v Babicích u Prahy nabízí špičkové vzdělání, kariérové poradenství a péči o osobnost a všestranný rozvoj každého studenta. Na nižším gymnáziu probíhá výuka v českém jazyce, s vyšším podílem angličtiny. Na vyšším gymnáziu je výuka v angličtině, s výjimkou češtiny a českých reálií. Studenti skládají českou maturitu a mezinárodní International Baccalaureate (IB), nebo se můžou rozhodnout pro jednu z těchto zkoušek. Ve studiu pak pokračují na zahraničních i českých univerzitách. V areálu škola nabízí ubytování na studentských kolejích a bohatou nabídku mimoškolních aktivit. Roční školné je 256 000 Kč pro studenty, kteří dojíždí, bez ubytování v areálu školy, a 470 000 Kč s ubytováním na kolejích, stravováním a dalšími službami v areálu školy. Studenti gymnázia mohou získat akademické a sociální stipendium. Zhruba třetina studentů čerpá sociální stipendium na úhradu školného od Nadace The Kellner Family Foundation (více informací ke stipendiím www.kellnerfoundation.cz/open-gate).
Zobrazit více
  • Cizí jazyky AJ, FJ, NJ, ŠJ
  • Ubytování Neuvedeno
  • Stravování Neuvedeno

Obory a zaměření

Obor, zaměření, kód oboru KKOV Ukončení
studia
Přijmou
2022/23
Přihl./přij.
2021/22
Přijímací
zkoušky
PLP OZP
Gymnázium; ZŠ5 79-41-K/81 Maturitní zkouška8 let 38 /38 Statistika ČJ, M, OP, PO NE ANO
Školné: 256 000 Kč

Podrobné informace o škole

OPEN GATE – gymnázium a základní škola, s. r. o.

Osmileté gymnázium Open Gate v Babicích u Prahy nabízí špičkové vzdělání, kariérové poradenství a péči o osobnost a všestranný rozvoj každého studenta.

Na nižším gymnáziu probíhá výuka v českém jazyce, s vyšším podílem angličtiny. Na vyšším gymnáziu je výuka v angličtině, s výjimkou češtiny a českých reálií.

V areálu škola nabízí ubytování na studentských kolejích a bohatou nabídku mimoškolních aktivit. Na gymnázium je možné přestoupit i ve vyšších ročnících.

Studenti skládají českou maturitu a mezinárodní International Baccalaureate (IB), nebo se můžou rozhodnout pro jednu z těchto zkoušek. Ve studiu pak pokračují na zahraničních i českých univerzitách.

Třetina studentů čerpá sociální stipendium na úhradu školného od Nadace The Kellner Family Foundation (více informací ke stipendiím www.kellnerfoundation.cz/open-gate).

Dny otevřených dveří: 11. 11. 2021 a 20. 1. 2022

logo
Na Návsi 5, 251 01 Babice
tel.: 724 730 512
info@opengate.cz
www.opengate.cz
module