Zavřít

Dny odborného a uměleckého vzdělávání - burzy škol on-line

Den odborného/uměleckého vzdělávání vás provede školami poskytujícími studium oborů daného zaměření. (Uvažujete-li například o studiu oboru Informační technologie, navštivte Den IT a elektrotechnických oborů.)

Po vstupu do vybraného Dne se vám zobrazí školy z celé ČR, které nabízí studium oborů odpovídajících danému zaměření (např. na obory IT a/nebo obory elektrotechniky). Pomocí filtru si zobrazíte školy dle Vašich představ - kritéria filtru: region, konkrétní obor, způsob ukončení (maturita, výuční list), veřejná/soukromá škola...

U každé školy je uveden přehled oborů, na které je možné v aktuálním šk. roce podat přihlášku. Pozorně si prostudujte celou oborovou tabulku (jistě chcete vědět, jestli se jedná o maturitní obor či učební, kolik žáků budou přijímat, zda je povinná lékařská prohlídka...). A přečtěte a prohlédněte si také vše ostatní, co o sobě škola dává ve svém profilu vědět. Tyto informace se Vám zobrazí kdykoliv, nejen v termín vybraného Dne. Je dobré prostudovat si školy předem.

Důležité upozornění: Z důvodu nedostatečného zájmu zástupců středních škol o on-line spojení se zájemci o studium v rámci Dnů odborného vzdělávání se akce koná bez možnosti on-line meets. Podrobné informace o školách a jimi nabízených oborech naleznete v profilech jednotlivých  škol. Pokud se přece jen budete potřebovat dozvědět víc, využijte zveřejněný kontakt na zástupce školy.

 

Den strojírenských oborů - 6. 12. 2021

Představení škol poskytujících vzdělávání v oborech se strojírenským zaměřením 

Obory:

Strojírenství, Provozní technika, Mechanik strojů a zařízení, Mechanik seřizovač, Letecký mechanik, Dopravní prostředky, Optik, Strojník, Strojní mechanik, Strojník silničních strojů, Strojírenské práce, Nástrojař, Klempíř, Karosář, Obráběč kovů, Autolakýrník, Jemný mechanik, Lodník, Mechanik opravář motorových vozidel, Puškař, Technik-puškař.

Den zemědělských, zahradnických, lesnických oborů + ekologie - 7. 12. 2021

Představení škol poskytujících vzdělávání v oborech se zaměřením na zemědělství, zahradnictví, lesnictví a ekologii

Obory:

Ekologie a životní prostředí, Průmyslová ekologie, Rostlinolékařství, Agropodnikání, Chovatel cizokrajných zvířat, Trenérství dostihových a sportovních koní, Vinohradnictví, Rybářství, Rybář, Chovatelství, Zahradnictví, Zahradník, Zahradnická výroba, Zahradnické práce, Lesnictví, Lesnické práce, Lesní mechanizátorm, Mechanizace a služby, Mechanizace zemědělství a lesního hospodářství, Zemědělec-farmář, Zemědělské práce, Včelař, Jezdec a chovatel koní, Podkovář a zemědělský kovář, Opravář zemědělských strojů, Opravář lesnických strojů, Opravářské práce, Zpracovatel dřeva.

Den stavebních oborů - 8. 12. 2021

Představení škol poskytujících vzdělávání v oborech se stavebním zaměřením 

Obory:

Stavebnictví, Stavební materiály, Stavební provoz, Stavební práce, Technická zařízení budov, Technik plynvých zařízení a tepelných soustav, Geodézie a katastr nemovitostí, Mechanik plynových zařízení, Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení, Zedník, Zednické práce, Instalatér, Kameník, Kominík, Podlahář, Podlahářské práce, Sklenář, Sklenářské práce, Tesař, Tesařské práce, Vodař, Kamnář, Pokrývač, Pokrývačské práce, Klempířské práce ve stavebnictví, Dlaždičské práce, Montér suchých staveb, Montér vodovodů a kanalizací, Malířské a natěračské práce.

Den IT a elektrotechnických oborů - 9. 12. 2021

Představení škol poskytujících vzdělávání v oborech IT a v oborech s elektrotechnickým zaměřením 

Obory:

Informační technologie, Mechanik elektrotechnik, Provozní elektrotechnika, Elektrotechnika, Elektrotechnické a strojně montážní práce, Telekomunikace, Elektrikář, Elektrikář – silnoproud, Elektromechanik pro zařízení a přístroje, Autoelektrikář, Spojový mechanik.