Zavřít

Dny odborného a uměleckého vzdělávání - burzy škol on-line

Den odborného/uměleckého vzdělávání vás provede školami poskytujícími studium oborů daného zaměření. (Uvažujete-li například o studiu oboru Informační technologie, navštivte Den IT a elektrotechnických oborů.)

Po vstupu do vybraného Dne se vám zobrazí školy z celé ČR, které nabízí studium oborů odpovídajících danému zaměření (např. na obory IT a/nebo obory elektrotechniky). Pomocí filtru si zobrazíte školy dle Vašich představ - kritéria filtru: region, konkrétní obor, způsob ukončení (maturita, výuční list), veřejná/soukromá škola...

U každé školy je uveden přehled oborů, na které je možné v aktuálním šk. roce podat přihlášku. Pozorně si prostudujte celou oborovou tabulku (jistě chcete vědět, jestli se jedná o maturitní obor či učební, kolik žáků budou přijímat, zda je povinná lékařská prohlídka...). A přečtěte a prohlédněte si také vše ostatní, co o sobě škola dává ve svém profilu vědět. Tyto informace se Vám zobrazí kdykoliv, nejen v termín vybraného Dne. Je dobré prostudovat si školy předem.

Školy, které vám nabídnou on-line spojení, budou mít u svých kontaktních údajů modré tlačítko SPOJIT SE ON-LINE. Kliknutím na něj se připojíte přímo do on-line prostředí školy, kde na vás bude ve vymezený čas (v termín daného Dne mezi 17-19 hodinou) čekat zástupce školy (ředitel, vyučující, ale může to být také student).

Využijte možnost spojit se on-line a zeptejte se sami či s rodiči na cokoliv, co vás zajímá.

 

Den uměleckých oborů (umění, užité umění) 

Představení škol poskytujících vzdělávání v oborech s uměleckým zaměřením - 4. 11. 2021

Den je zaměřen na obory:

Hudba, Hudebně dramatické umění, Tanec, Zpěv, Design interiéru, Grafický design, Modelářství a návrhářství oděvů, Multimediální tvorba, Průmyslový design, Scénická a výstavní tvorba, Starožitník, Textilní výtvarnictví, Umělecké řemeslné práce, Uměleckořemeslné zpracování dřeva, Umělecký keramik, Umělecký kovář a zámečník, pasíř, Umělecký truhlář a řezbář, Užitá fotografie a média, Užitá malba, Vlásenkář a maskér, Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu, Výtvarné zpracování kovů a drahých kamenů.

Den strojírenských oborů

6. 12. 2021
On-line meet se školami 17:00–19:00 hod.

Den je zaměřen na obory:

Strojírenství, Provozní technika, Mechanik strojů a zařízení, Mechanik seřizovač, Letecký mechanik, Dopravní prostředky, Optik, Strojník, Strojní mechanik, Strojník silničních strojů, Strojírenské práce, Nástrojař, Klempíř, Karosář, Obráběč kovů, Autolakýrník, Jemný mechanik, Lodník, Mechanik opravář motorových vozidel, Puškař, Technik-puškař.

Den zemědělských, zahradnických, lesnických oborů + ekologie

7. 12. 2021
On-line meet se školami 17:00–19:00 hod.

Den je zaměřen na obory:

Ekologie a životní prostředí, Průmyslová ekologie, Rostlinolékařství, Agropodnikání, Chovatel cizokrajných zvířat, Trenérství dostihových a sportovních koní, Vinohradnictví, Rybářství, Rybář, Chovatelství, Zahradnictví, Zahradník, Zahradnická výroba, Zahradnické práce, Lesnictví, Lesnické práce, Lesní mechanizátorm, Mechanizace a služby, Mechanizace zemědělství a lesního hospodářství, Zemědělec-farmář, Zemědělské práce, Včelař, Jezdec a chovatel koní, Podkovář a zemědělský kovář, Opravář zemědělských strojů, Opravář lesnických strojů, Opravářské práce, Zpracovatel dřeva.

Den stavebních oborů

8. 12. 2021
On-line meet se školami 17:00–19:00 hod.

Den je zaměřen na obory:

Stavebnictví, Stavební materiály, Stavební provoz, Stavební práce, Technická zařízení budov, Technik plynvých zařízení a tepelných soustav, Geodézie a katastr nemovitostí, Mechanik plynových zařízení, Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení, Zedník, Zednické práce, Instalatér, Kameník, Kominík, Podlahář, Podlahářské práce, Sklenář, Sklenářské práce, Tesař, Tesařské práce, Vodař, Kamnář, Pokrývač, Pokrývačské práce, Klempířské práce ve stavebnictví, Dlaždičské práce, Montér suchých staveb, Montér vodovodů a kanalizací, Malířské a natěračské práce.

Den IT a elektrotechnických oborů

9. 12. 2021
On-line meet se školami 17:00–19:00 hod.

Den je zaměřen na obory:

Informační technologie, Mechanik elektrotechnik, Provozní elektrotechnika, Elektrotechnika, Elektrotechnické a strojně montážní práce, Telekomunikace, Elektrikář, Elektrikář – silnoproud, Elektromechanik pro zařízení a přístroje, Autoelektrikář, Spojový mechanik.