Vyberte kraj:

Hlavní město Praha

  • Praha 4
    • Schola Pragensis, Kongresové centrum Praha, 28.–30. 11. 2019
  • Praha 9
    • Gaudeamus, Výstaviště PVA EXPO PRAHA Letňany, 21.–23. 1. 2020 nahoru

Jihočeský kraj

  • České Budějovice
    • Výstaviště České Budějovice, a. s., 7.-9. 11. 2019
  • Český Krumlov
    • Všesportovní hala, Chvalšinská 111, 22. 10. 2019
  • Jindřichův Hradec
    • Vysoká škola ekonomická, Jarošovská 1117, 3. 10. 2019
  • Písek
    • Kulturní dům Písek, 18. 11. 2019
  • Prachatice
    • Národní dům, Velké náměstí, 19. 11. 2019
  • Vimperk
    • Městské kulturní středisko (Kino Šumava), Johnova 226, 1. 10. 2019
  • Strakonice
    • Dům kultury, Mírová 831, 14. 11. 2019
  • Tábor
    • Hotel Palcát s. r. o., 16. 10. 2019 8.00-17.00 hod. nahoru

Jihomoravský kraj

  • Boskovice
    • Sokolovna, Sokolská 221/13, 8. 11. 2019
  • Brno
    • BVV, pavilon G1, G2, 22.-23. 11. 2019
  • Břeclav
    • bývalý Dům školství, 17. listopadu 1a, 15.-16. 10. 2019
  • Hodonín
    • Kulturní dům, Horní Valy 3747/6, 2.-3. 10. 2019
  • Vyškov
    • SOŠ a SOU, Sochorova 552/15, 24. 10. 2019
  • Znojmo
    • SOŠ a SOU Znojmo, Dvořákova 1494/19, 1. 11. 2019 nahoru

Karlovarský kraj

  • Cheb
    • Kam po základní škole?, ISŠ Cheb, Centrum odborného a praktického vzdělávání (COPV), Na Hrázi 119/1, 10. 10. 2019 9.00-16.00 hod.
  • Ostrov
    • Kam po základní škole?, SPŠ Ostrov, Klínovecká 1197, 3. 10. 2019 9.00-15.30 hod.
  • Sokolov
    • Kam po základní škole?, ISŠTE Sokolov, Jednoty 1620, 26. 9. 2019 9.00-17.00 hod. nahoru

Královéhradecký kraj

  • Hradec Králové
    • Prezentace středních škol a zaměstnavatelů 2019, Kongresové centrum ALDIS, a.s., Eliščino nábř. 375/1, 15. 11. 2019 9.00-18.00 hod. a 16. 11. 2019 8.00-12.00 hod.
      15. 11. – 9.30-15.00 soutěž Talenty pro firmy „T-profi“ – krajské kolo
      15. 11. – 15.00
      -17.00 slavnostní předání ocenění Škola firmě, Firma škole 2019
  • Jičín
    • Prezentace středních škol a zaměstnavatelů 2019, Masarykovo divadlo, Husova 206, 18. 10. 2019 9.00-18.00 hod. a 19. 10. 2019 8.00-12.00 hod.
  • Náchod
    • Prezentace středních škol a zaměstnavatelů 2019, Sokolovna Náchod, Tyršova 207, 8. 11. 2019 9.00-18.00 hod. a 9. 11. 2019 8.00-12.00 hod.
  • Rychnov nad Kněžnou
    • Prezentace středních škol a zaměstnavatelů 2019, Společenské centrum, Panská 1492, 4. 10. 2019 9.00-18.00 hod. a 5. 10. 2019 8.00-12.00 hod.
  • Trutnov
    • Prezentace středních škol a zaměstnavatelů 2019, Společenské centrum UFFO, náměstí Republiky 999, 11. 10. 2019 9.00-18.00 hod. a 12. 10. 2019 8.00-12.00 hod. nahoru

Liberecký kraj

  • Česká Lípa
    • Českolipská burza škol 2019, Kulturní dům Crystal, Boženy Němcové 2942, 12. 11. 2019
  • Jablonec nad Nisou
    • Burza škol, vzdělávání, pracovních příležitostí a volnočasových aktivit Ámos 2019, Eurocentrum Jablonec nad Nisou, Jiráskova 7 4. 10. 2019
  • Liberec
    • EDUCA MY JOB LIBEREC 2019, Home Credit arena Liberec, 10.–12. 10. 2019
  • Turnov
    • Burza škol, OA, HŠ a SOŠ, Alešova 1723, 5. 11. 2019 nahoru

Moravskoslezský kraj

  • Bruntál
    • ARTIFEX – Veletrh řemesel a zaměstnanosti, Společenský dům Bruntál, 14. 11. 2019 9.00-16.00 hod.
  • Frýdek-Místek
    • Trh vzdělávání a uplatnění 2019, Hala Polárka, 24. 10. 2019 10.00-16.00 hod.
  • Třinec
    • Trh vzdělávání a uplatnění 2019, Hala STaRS, Tyršova 275, 9. 10. 2019 10.00-16.00 hod.
  • Karviná
    • VOLBA POVOLÁNÍ 2019, Obecní dům Družba, 5. 11. 2019 9.00-17.00 hod.
  • Havířov
    • VOLBA POVOLÁNÍ 2019, Sportovní hala Slávie, Havířov, 31. 10. 2019 9.00-17.00 hod.
  • Orlová
    • VOLBA POVOLÁNÍ 2019, Dům kultury města Orlové, 21. 11. 2019 10.00-16.00 hod.
  • Nový Jičín
    • GEMMA 2019, Školící a vzdělávací zařízení Varroc Lightening Systems, s. r. o., 22. 10. 2019 10.00-17.00 hod. a 23. 10. 2019 8.00-16.30 hod.
  • Opava
    • Veletrh povolání Opava, Střední škola technická, Kolofíkovo nábřeží 51, 24. 10. 2019 9.00-17.00 hod. a 25. 11. 2019 8.00-15.00 hod.
  • Ostrava
    • STŘEDOŠKOLÁK, VYSOKOŠKOLÁK 2019 a PRO JOB, Výstaviště Černá louka, Ostrava, 6. 12. 2019 9.00-18.00 hod. a 7. 12. 2019 9.00-14.00 hod. nahoru

Olomoucký kraj

  • Jeseník
    • 11. přehlídka středních škol Scholaris Jeseník, Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník, U Jatek 8, bude upřesněno
  • Olomouc
    • 24. přehlídka středních škol Scholaris Olomouc, Střední škola polytechnická Olomouc, Rooseveltova 79, 27.-28. 11. 2019
  • Prostějov
    • 25. přehlídka středních škol Scholaris Prostějov, Společenský dům Prostějov, Komenského 6, 13. 11. 2019
  • Přerov
    • 11. přehlídka středních škol Scholaris Přerov, Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov, Denisova 3, bude upřesněno
  • Šumperk
    • 11. přehlídka středních škol Scholaris Šumperk, Gymnázium Šumperk, Masarykovo nám. 8, 5. 11. 2019 nahoru

Pardubický kraj

  • Chrudim
    • Přehlídka středních škol, Velký sál Muzea Chrudim, 24. 10. 2019 8.00–17.00 hod.
  • Pardubice
    • Východočeská výstava škol a vzdělávání SCHOLA BOHEMIA 2019, Společenské a výstavní centrum IDEON Pardubice, 1. 11. 2019 8.00–18.00 hod. a 2. 11. 2019 8.00–12.00 hod.

    • Přehlídka středních škol a firem Pardubice 2019, Atrium Palác Pardubice, Kongresové centrum, Masarykovo náměstí 2799, bude upřesněno www.schoolservice.cz

    • Školská výstava odborných učilišť a praktických škol VÝCHODOČESKÉHO REGIONU, Uřad práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice, vstupní hala, 8. 11. 2019 8.00–16.00 hod.
  • Svitavy
    • Přehlídka středních škol, Multifunkční centrum Fabrika Svitavy, 17. 10. 2019 9.00–17.00 hod.
  • Česká Třebová
    • Přehlídka středních škol, VOŠ a SŠ technická, Skalka 1692, 9. 10. 2019 12.00–17.00 hod. a 10. 10. 2019 8.00–17.00 hod.
    • Přehlídka strojírenských firem, Kulturní dům Ústí nad Orlicí, bude upřesněno nahoru

Plzeňský kraj

  • Domažlice
    • „Od vzdělání k zaměstnání", Městské kulturní středisko Domažlice, nám. Míru 51, 9. 11. 2019
  • Klatovy
    • Akademie řemesel, Městské kulturní středisko Klatovy, Domažlická 767, 13. 11. 2019
  • Stod
    • Veletrh perspektivy řemesel 2019, Kulturní dům, Nádražní 477, bude upřesněno
  • Plzeň
    • Posviť si na budoucnost – Festival vzdělávání a práce, DEPO 2015, Presslova 14, 18.-19. 10. 2019
  • Rokycany
    • Akademie řemesel, restaurace Na Střelnici, Míru 24/1, 17. 10. 2019
  • Tachov
    • Kam na školu? Kam do učení? Kam za vzděláním?, Společenský areál „Mže", Hornická 1695, 5. 11. 2019 9.00-17.00 hod. nahoru

Středočeský kraj

  • Benešov
    • Přehlídka středních škol okresu Benešov, Kulturní dům Karlov, bude upřesněno
  • Beroun
    • Veletrh práce a vzdělávání 2019, Kulturní dům Plzeňka, Plzeňská 83/48, 16. 10. 2019 10.00-16.00 hod.
  • Kladno
    • Veletrh celoživotního vzdělávání, Dům kultury, nám. Sítná 3127, 8. 10. 2019 9.00-18.00 hod. a 9. 10. 2019 9.00-18.00 hod.
  • Kolín
    • Přehlídka škol, Městský společenský dům v Kolíně, 14. 10. 2019 10.00-16.00 hod. a 15. 10. 2019 10.00-16.00 hod.
  • Kutná Hora
    • Veletrh studijních a učebních oborů, Kulturní dům Lorec, Lorecká 57, 16. 10. 2019 9.00-15.00 hod.
  • Čáslav
    • Veletrh studijních oborů a pracovních příležitostí Čáslav, hotel Grand, nám. Jana Žižky z Trocnova 74/11, 4. 4. 2019
  • Mělník
    • Vzdělávání 2019, Masarykův kulturní dům, U Sadů 323, 23. 10. 2019 9.00-16.00 hod.
  • Mladá Boleslav
    • Výstava studijních a učebních oborů, Dům kultury Mladá Boleslav, Dukelská 1093, 7. 11. 2019 8.30-16.00 hod.
  • Nymburk
    • Přehlídka středních škol, SOŠ a SOU, V Kolonii 1804, 17. 10. 2019 10.00–16.00 hod.
  • Rakovník
    • Veletrh práce a vzdělávání, Kulturní centrum Rakovník, Na Sekyře 2377, 19. 11. 2019 8.30–16.30 hod. nahoru

Ústecký kraj

  • Děčín
    • „Veletrh ŠKOLA DĚČÍN 2019 – Cesta ke vzdělání a profesi“, Centrum Pivovar Děčín, 24. 10. 2019 9.00-18.00 hod.
  • Rumburk
    • For EDUCATIONS & JOBS 2019, Dům kultury Střelnice Rumburk, SNP 484/29, 6. 11. 2019 9.00-13.00 hod. a 7. 11. 2019 9.00-13.00 hod.
  • Chomutov
    • Vzdělávání 2020, Městská sportovní hala, Mánesova 4980, 5. 11. 2019 13.00-17.00 hod. a 6. 11. 2019 8.00-16.00 hod.
  • Louny
    • Vzdělávání 2020, Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Osvoboditelů 380, 15. 10. 2019 10.00-16.00 hod.
  • Žatec
    • Vzdělávání 2020, Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Studentská 1354, 27. 11. 2019 10.00-16.00 hod.
  • Litoměřice
    • Škola 2019, Kulturní dům, Na Valech 2028, 12. 11. 2019 10.00-18.00 hod.
  • Most
    • SOKRATES 2019, Sportovní hala Most, tř. Budovatelů 112/7, 3. 11. 2019 12.00-17.00 hod. a 4. 11. 2019 9.00-13.00 hod.
  • Teplice
    • Šance 2019, Dům kultury Teplice, U Zámku 525/1, 20. 10. 2019 12.00-17.00 a 21. 10. 2019 9.00-16.00
  • Ústí nad Labem
    • Vzdělávání 2020, Gymnázium a Střední oborná škola Dr. Václava Šmejkala, Stará 99, bude upřesněno nahoru

Kraj Vysočina

  • Havlíčkův Brod
    • Přehlídka středních škol, Městské divadlo a kino Ostrov, Na Ostrově 28, 31. 10. 2019 8.00–17.00 hod.
  • Jihlava
    • Přehlídka středních škol, DKO, s. r. o., Tolstého 2, 8. 11. 2019 8.00–18.00 hod.
  • Pelhřimov
    • MOZAIKA středních škol, KD Máj, Třída Legií 1115, 5. 11. 2019 9.00–16.30 hod.
  • Třebíč
    • DIDACTA – veletrh vzdělávání, Střední průmyslová škola Třebíč, Manž. Curieových 734, 17. 10. 2019 9.00–17.00 hod.
  • Žďár nad Sázavou
    • Festival vzdělávání, Dům kultury, Dolní ul. 183, 14. 11. 2019 8.00–17.00 hod. nahoru

Zlínský kraj

  • Holešov
    • Přehlídka středních škol a pracovního uplatnění, Zámek Holešov, nám. F. X. Richtra 190, 17. 10. 2019 9.00–17.00 hod.
  • Kroměříž
    • Veletrh práce a vzdělávání, Dům kultury, Tovačovského 2828, 12. 11. 2019 9.00–17.00 hod. a 13. 11. 2019 9.00–17.00 hod.
  • Zlín
    • Veletrh práce a vzdělávání, Kongresové centrum Zlín, nám. T. G. Masaryka 5556, 31. 10. 2019 9.00–17.00 a 1. 11. 2019 9.00–17.00
  • Uherské Hradiště
    • Přehlídka středních škol a pracovního uplatnění, Klub kultury, Hradební 1198, 5. 11. 2019 9.00–17.00 a 6. 11. 2019 8.30–17.00
  • Vsetín
    • Burza práce a přehlídka středních škol, Dům kultury, Svárov 1055, 24. 10. 2019 9.00–17.00 a 25. 10. 2019 8.00–16.00nahoru