Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187

Kosmetické služby (zkrácené studium – 1 rok)

Podmínky pro přijetí: střední vzdělání s maturitní zkouškou v jiném libovolném maturitním oboru vzdělání (maturitní vysvědčení lze doložit po podzimním opravném maturitním termínu), zdravotní způsobilost.

  • Kosmetická péče o pleť, manikúra, pedikúra, masáže, poradenství, odborně zaměřená základní komunikace se zákazníkem ve dvou cizích jazycích, certifikované kurzy během studia, vlastní, moderně vybavené školní pracoviště a odloučené pracoviště kadeřnicko-kosmetických služeb v Kladně.

Kuchař-číšník nebo Operátor skladování (zkrácené studium – 1 rok)

Podmínky pro přijetí: střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo výučním listem v jiném libovolném oboru vzdělání (přihlášení žáci posledního ročníku vzdělávání dokládají až po případné opravné či odložené závěrečné nebo maturitní zkoušce), zdravotní způsobilost.

  • Teplá a studená kuchyně, minutky, jednoduchá a složitá obsluha, certifikované kurzy během studia, moderně vybavené školní pracoviště, lukrativní hotely a restaurace.
  • Technologie skladování zboží, elektronické zpracování příslušných dokladů, oprávnění k obsluze vysokozdvižných vozíků, moderně vybavené vlastní školní pracoviště, lukrativní smluvní partneři.

Pro všechny nabídky status žáka, vzdělávání zdarma a získání druhé kvalifikace za necelých 10 měsíců (září–červen).

Přihlášky do 1. března 2019.

Dny otevřených dveří

pá a so 2. a 3. 11. 2018, so 8. 12. 2018 a út 15. 1. 2019.

Možnost návštěvy školy kdykoli po předchozí domluvě na uvedených kontaktech.

logo
Jaroslava Šípka 187, Stochov
tel.: 312 651 269, 725 925 718
info@ssars.cz
www.ssars.cz